Karolina Łukaszewicz
mgr dietetyki

tel. 790-600-767

 • Umów się już dzisiaj na konsultację!

  Umów się już dzisiaj na konsultację!

  Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale jeszcze wciąż szukasz sposobu? Umów się na konsultację dietetyczną! DietSolution to indywidualne podejście do pacjenta! 

  Zobacz!

 • Dieta w chorobach cywilizacyjnch

  Dieta w chorobach cywilizacyjnch

  I nie tylko... Cierpisz na cukrzycę? Chorobę układu sercowo-naczyniowego, nerek, wątroby, tarczycy czy układu pokarmowego? Umów się na wizytę i dowiedz się jak powinieneś się odżywiać

  Zobacz!

 • Facebook

  Facebook

  Zapraszam do polubienia DietSolution na Facebook'u!

O mnie

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie studiów pierwszego stopnia na kierunku Dietetyka. Swoją wiedzę pogłębiłam na studiach magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum na wydziale Lekarskim na kierunku Dietetyka. Ostatnio ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem również edukatorem żywieniowym dla dzieci jak i dla dorosłych, prowadzę zajęcia o różnej tematyce.

Podczas swojej edukacji zdobywałam doświadczenie na licznych praktykach w ośrodkach pomocy społecznej, szpitalach dla dorosłych jak i tych pediatrycznych.

Dietetyka jest zawodem wymagającym stałej nauki i poszerzania wiedzy na licznych konferencjach i szkoleniach, dlatego udział w konferencjach i szkoleniach to nieodłączny element mojej edukacji. Ostatnio poszerzam intensywnie wiedzę z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie, żywienia w chorobach autoimmunologicznych oraz chorobach cywilizacyjnych.

Dietetykiem jestem z wyboru i pasji. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i poświęcam się współpracy w stu procentach. Współpracuje zarówno z pacjentami, którzy chcą schudnąć jak i z tymi dla których odpowiednie żywienie do klucz do remisji choroby.

W codziennej praktyce zajmuje sie takimi obszarami jak żywienie w cukrzycy, chorobach układu sercowo-naczyniowego, nerek, wątroby, tarczycy, układu pokarmowego czy chorobach genetycznych. Chętnie pomogę dorosłym pacjentom i tym młodszym, osobom aktywnym fizycznie jak i tym którzy codzienny ruch dopiero chcą wprowadzić do swojego życia.

Serdecznie zapraszam do współpracy Smile